نا موجود

Fetal and Vascular Doppler L150 (Sonicade)
جنین یاب L150 (سونیکید)

این دستگاه جنین یاب (سونیکید) ساده، پیشنهاد بسیار مناسبی برای کاربردهای عادی می باشد. این دستگاه سبک، خوش دست و کارا در کاربردهای عادی مامایی است که شنیدن صدای قلب جنین و اندازه گیری ضربان قلب جنین کفایت می کند. با این انتخاب می توان با کمترین هزینه دستگاه جنین یاب (سونیکید) کارا وبا کیفیت عالی داشت. ضمن اینکه سادگی دستگاه باعث می شود هزینه های تعمیرونگهداری در حداقل باشد.این دستگاه امکان استفاده ازجنین یاب (سونیکید) را در کاربردهای داپلر عروق، با تعویض پروب فراهم می آورد. این دستگاه فاقد نمایشگر تعداد ضربان قلب موجود در مدل های L250و L350می باشد.


 • ساخت کشور آمریکا

 • محصول کمپانی Summit Doppler

 • راحتی دراستفاده از دستگاه

 • اطمینان درتشخیص

 • کیفیت صدای عالی

 • سبک وخوش دست

 • آشکارسازی زودهنگام نبض جنین در8 هفتگی!

 • فاقد نمایشگر LCD برای نمایش تعداد ضربان قلب

 • ضبط صدای داخلی قابل نصب ( اختیاری)

 • دارای تاییدیه های معتبر بین المللی CEو FDA ومراکز نصب معتبر

 • دارای یک سال ضمانت و10سال خدمات پس ازفروش 

شرکت Summit Doppler از گروهی مرکب از موسسین قدیمی، مدیریت و کارمندان کلیدی شرکت ایمکس مدیکال سیستمز می باشد که با هم تجربیات چند دهه طراحی وساخت تجهیزات پزشکی را دارا می باشند. ما استفاده از دانش گرانبها وتجربیات خود را در زمینه فراصوت داپلر در تهیه بهترین محصولات وخدمات در دسترس را به شما تقدیم می کنیم. در شرکت Summit Doppler، ما مصمم هستیم تا محصولات LifeDop داپلر مطلوب شما باشند و در اوج برترین شرکت های داپلر مطلوب شما.

 

 

دستگاه سری L150 : فاقد نمایشگر

ویژگی های این دستگاه، مشتمل بر:

 کیفیت صدا

 چراغ نمایشگر باتری

قابلیت استفاده از پروب های مامایی و سنجش عروق (داپلر عروق).

 

 

 

 

 

 

 

هر دستگاه مشتمل بر یک پروب ضدآب 2 یا 3 مگاهرتزی برای کاربردهای مامایی، ویا یک پروب 4، 5 یا 8 مگاهرتزی برای کاربردهای سنجش عروق(داپلر عروق) می باشد.

 

مشخصات مشترک  دستگاه های جنین یاب و داپلر عروق L150 

 

کیفیت بالا وساختار بادوام

دستگاه های LifeDop در پاسخگویی به تقاضای مکرر محیط های پزشکی طراحی وساخته شده است. تک تک پروب ها به تنهایی  با تجهیزات سنجش حساسیت تشخیص جریان مورد آزمایش قرار می گیرند تا از حصول استانداردهای لازم اطمینان حاصل گردد.

 

امکان ضبط صدا

LifeDop اولین دستگاه داپلری هست که دارای ضبط صدای داخلی می باشد که امکان ضبط صدا را تا حداکثر 32 ثانیه فراهم می آورد. صدای ضبط شده قابلیت انتقال به رایانه و انتقال مجدد از طریق اینترنت وپخش در رایانه ویا ضبط بر روی سی دی را دارد.

 

 

کیفیت صدای فوق العاده

مهندسین شرکت Summit یک چیپ ست با فن آوری جدید را که در داپلرهای قبلی یافت نمی شده است را برای حذف نویز ناشی از ژل به کار برده اند. این فن آوری همسو با کیفیت صدای عالی بالاترین کیفیت وحساسیت داپلر موجود ودر دسترس را ایجاد کرده است.

 

نمایش اطلاعاتی گسترده بر روی دستگاه

بازه وسیع نرخ ضربان از 50 تا 220 ضربان بر ثانیه، افزایش طول عمر باتری، نمایگر اتصال پروب، ونمایشگر میزان کیفیت صدا

 

قابلیت تعویض پروب های مختلف

پروب های 2، 3مگاهرتز و پروب های ضدآب مامایی، وپروب های 4، 5 و8 مگاهرتز سنجش عروق(داپلر عروق) قابل استفاده بر روی این دستگاه ها می باشند. تمام انواع این گروه این قابلیت تعویض پروب را دارند.